Interiérové doplňky

Až z Indonézie do Vašeho domova. Originální ručně vyrobený designový nábytek, svítidla z kovu, perleti, misky, sochy, ručně malované obrazy, aj. dodá jakémukoliv interéru  jedinečnou atmosféru. Každý kus  je ručně vyroben, a to převážně  z čistě přírodních materiálů. Vyberte si z naší široké nabídky jídelních stolů, konferenčních stolů, nočních...

Až z Indonézie do Vašeho domova. Originální ručně vyrobený designový nábytek, svítidla z kovu, perleti, misky, sochy, ručně malované obrazy, aj. dodá jakémukoliv interéru  jedinečnou atmosféru. Každý kus  je ručně vyroben, a to převážně  z čistě přírodních materiálů. Vyberte si z naší široké nabídky jídelních stolů, konferenčních stolů, nočních stolků, židlí, komod, skříní, knihoven a dalších doplňků a vytvořte si vlastní svět plný pozitivní energie. 

Zobrazit
Počet produktů: 877

Podkategorie

 • Nábytek


 • Svítidla

  Bohatá nabídka lustrů a lamp, které se vyznačují originálním designem. Všechna svítidla jsou ručně vyráběná a to pouze z přírodních materiálů jako jsou perleť, pryskyřice, exotické dřevo, aj. Lze vybírat z nástěnných, závěsných, stolních či stojacích svítidel různých velikostí a stylů. Svým originálním designem najdou uplatnění jak v bytových, tak zajisté i v kancelářských interiérech. Ruční výrobou je také zaručena originalita každého kusu. K lampám navíc nabízíme různé druhy širmů jak z přírodních vláken, tak z textilií.

 • Bytový textil

  Prostírání pro každou příležitost, které udělá z Vašeho jídelního stolu ozdobu místnosti a každému jídlu dodá jedinečný styl. Vyberte si z naší nabídky klasické ubrusy a ubrousky, či prostírání v indonéském stylu z přírodních vláken nebo perleti. Povlečení na polštářky i peřiny a přehozy z kvalitních materiálů ve stylovém provedení ozvláštní nejen Vaši ložnici. Díky kvalitnímu zpracování a jedinečnému designu dodají  Vašemu domovu  nádech luxusu. 

 • Stolování
 • Bytové doplňky

  Bytové doplňky, které dodají každému interiéru jiskru a šmrnc. Nabízíme velký výběr z produktů dekoračního charakteru od ručně pletených košíků, zrcadel, soch, váz, ale také květinových dekorací a květináčů až po vánoční dekorace. Ruční výroba a přírodní materiály zaručují  kvalitu a originalitu všech předmětů. Bytové doplňky mohou také splnit úlohu krásného a originálního dárku. 

 • Koupelnové doplňky
 • BUDDHA, Božstva, Mytologie
 • Aromaterapie, lampy
 • Unikáty, starožitnosti

  Předměty jedinečné svým vzhledem i použitým materiálem. Originální designové kousky jako teakové stoly, dekorace vyrobené z tradičních předmětů užívaných domorodci na indonéském ostrově Bali, podstavce a sochy vyrobené z fosilního dřeva, z kterých lze cítit sálající energii díky jeho pravěkému původu. To všechno naleznete v naší nabídce. 

 • Vánoční dekorace


na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 877 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 877 položek